kontakt tel. +48 71 377 7111 lub +48 71 377 7222

EFL Service

Windykacja

Dział Windykacji

W każdym biznesie zwykle jest tak, że pewien procent kontraktów nie kończy się zgodnie z ustaleniami stron wyrażonymi w dniu zawarcia umowy. Podobnie jest w przypadku umów leasingu.

Zadaniem Działu Windykacji EFL Service S.A. jest skuteczne odzyskiwanie należności z tytułu karnie rozwiązanych umów leasingowych, ale także podnoszenie bezpieczeństwa realizacji wszystkich umów leasingowych poprzez budowanie na rynku wizerunku nieuchronności wyegzekwowania postanowień w nich zawartych.
Działania prowadzimy na etapie postępowań polubownych oraz postępowania sądowego i komorniczego. Kilkustopniowy system windykacji pozwala na bardziej efektywne odzyskiwanie należności.

Aby osiągnąć założony cel główną naszą siłą są doświadczone i wyspecjalizowane Zespoły negocjatorów i prawników oraz wypracowane procedury postępowania odpowiednie do specyfiki danego materiału windykacyjnego.

Nasz Dział specjalizuje się w windykacji wierzytelności z umów leasingowych, ale mamy także doświadczenie w odzyskiwaniu należności z kontraktów innego rodzaju. Proponujemy swoje usługi w zakresie windykacji polubownej i sądowej.

Zapytania dotyczące współpracy oraz pełnej oferty proszę składać na adres mailowy: windykacja@eflservice.pl


 • EFL Service S.A.

  Plac Orląt Lwowskich 1
  53-605 Wrocław

  Tel.: +48 71 377 7111
  Tel.: +48 71 377 7222
  e-mail: kontakt@eflservice.pl