kontakt tel. +48 71 377 7111 lub +48 71 377 7222

EFL Service

IT

Dział IT

Komunikacja, współpraca, bezpieczeństwo danych i ludzi – to jest podstawa funkcjonowania każdego dzisiejszego przedsiębiorstwa, zarówno małego jak i dużego. Żeby móc sprawnie i bezproblemowo realizować swoje obowiązki, niezbędne jest posiadanie systemów informatycznych, których złożoność w dzisiejszych czasach jest bardzo zaawansowana. Pod nazwą IT kryje się szereg odpowiedzialnych zadań. Użytkownicy systemów informatycznych najczęściej widzą i mają świadomość istnienia tylko ich małej części. Pracownicy działu natomiast muszą swoją wiedzą i doświadczeniem obejmować również to, czego normalnie nie widać, a co zapewnia wszystkim komfort pracy. Dział IT firmy EFL Service SA dba, aby zarówno jej pracownicy mieli bezproblemowy dostęp do podstawowych systemów jakimi są:

 • Poczta elektroniczna
 • Wymiana danych ze współpracownikami, z innymi działami jak również podmiotami
 • Komunikacja głosowa, z wykorzystaniem nowoczesnych systemów telekomunikacyjnych łączących w sobie nie tylko transmisję głosu wysokiej jakości, ale również szeregu usług dodatkowych, jak integracja z innymi systemami informatycznymi
 • Aplikacje i systemy ułatwiające sprawne wykonywanie podstawowych obowiązków

jak również pracownicy innych firm mających swoją siedzibę na terenie biurowca położonego we Wrocławiu przy pl. Orląt Lwowskich 1 zarządzanego przez Spółkę EFL Service SA, czuli się tu bezpiecznie i komfortowo, na co mają wpływ takie systemy jak:

 • System Kontroli Dostępu
 • System Alarmowy
 • System Przeciwpożarowy
 • System Głosowego Ostrzegania o Niebezpieczeństwie

Idealny dział IT to taki, którego właściwie nie widać i o którego istnieniu można się przekonać tylko wówczas, gdy nasze narzędzia pracy przestają działać prawidłowo. Staramy się, aby dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy, kontakty z naszymi współpracownikami, kolegami, przyjaciółmi, miały w większości charakter towarzyski, a kontakt biznesowy ograniczał się jedynie do usprawniania pracy poprzez wdrażanie nowych technologii, a nie usuwania awarii i usterek wynikających z błędów i niedoskonałości użytkowanych systemów oraz ich niepoprawnego wdrożenia.


 • EFL Service S.A.

  Plac Orląt Lwowskich 1
  53-605 Wrocław

  Tel.: +48 71 377 7111
  Tel.: +48 71 377 7222
  e-mail: kontakt@eflservice.pl