kontakt tel. +48 71 377 7111 lub +48 71 377 7222

EFL Service

AutoEFL

Dział AutoEFL

Korzystając z doświadczeń naszego głównego partnera Europejskiego Funduszu Leasingowego S.A., działającego na polskim rynku od ponad 28 lat i ciągle umacniającego pozycję lidera polskiego rynku leasingowego, uruchomiliśmy w 2001 platformę AutoEFL.pl.

W portalu AutoEFL.pl udało się połączyć platformę transakcyjną z serwisem motoryzacyjnym, a naszą misją jest dostarczenie rzetelnej informacji nt. rynku motoryzacji i najlepszych sposobów finansowania wszystkich środków trwałych pochodzących od dostawców krajowych i z krajów Unii Europejskiej.

Wychodząc naprzeciw wymaganiom rynku i oczekiwaniom naszych klientów sprawiamy, że z nami wybór i zakup nowego lub używanego samochodu jest najbardziej wygodny, komfortowy i odpowiadający najwyższym standardom stworzonym przez grupę Credit Agricole S.A.

Przez wszystkie lata naszej działalności zdobywaliśmy doświadczenia i zbieraliśmy opinie naszych Klientów, aby stworzyć optymalną ofertę finansową, która spełni ich oczekiwania.


Jak działamy?

Wybór - Skorzystaj z katalogu samochodów nowych.


Wybór samochodu zajmie mniej czasu niż sądzisz. Nie wychodząc z domu czy zza biurka, korzystając z naszego Katalogu, możesz zapoznać się i porównać oferty dealerów. W katalogu opisaliśmy ponad 8000 modeli samochodów osobowych i dostawczych.

Zrób pierwszy krok - wejdź do katalogu i znajdź samochód na miarę Twoich potrzeb.

Zapytanie - Finansowanie marzeń o czterech kółkach.


Mając wybrany samochód wyślij do nas zapytanie ofertowe. Określ wstępnie parametry leasingu, pożyczki, najmu długoterminowego lub kredytu. Twoje zapytanie zostanie przekazane do jednego z oddziałów naszego głównego partnera EFL SA.

Oferta - Zapoznaj się z nią.


Przedstawiciel handlowy po otrzymaniu zapytania, uwzględniając Twoje sugestie zawarte w zapytaniu ofertowym dotyczące parametrów umowy, przygotuje i prześle do Ciebie w czasie nie przekraczającym 24 godzin ofertę. Po przesłaniu oferty skontaktuje się z Tobą, by ustalić szczegóły.

Umowa - Dokumenty, podpis, samochód.


Po zaakceptowaniu przez Ciebie przedstawionej przez przedstawiciela handlowego EFL S.A. oferty, aby podpisać umowę leasingową, umowę pożyczki, najmu długoterminowego lub kredytu wystarczy spełnić wymagania m.in. przedłożyć wymagane dokumenty i złożyć podpis.


Tak wygląda droga do Twoich wymarzonych czterech kółek.


Przyświeca nam misja, by dostarczać w krótkim czasie maksymalnie kompleksowej oferty dotyczącej pojazdów i ich finansowania. Pragniemy sprawić, aby zakup samochodu nowego lub używanego nie wiązał się z niekończącymi się wizytami w salonach, porównywaniu tysięcy ofert i szukania sposobów na jego sfinansowanie. To u nas masz możliwość wygodnego i dowolnie długiego przebierania w ofertach, porównywania parametrów i cen, wybierania najlepszego Twoim zdaniem dostawcy, czy wreszcie dokonania wyboru najlepszego sposobu na sfinansowanie Twoich marzeń o czterech kółkach. Jeżeli wybierasz auto używane, to pamiętaj, że nasze auta używane pochodzą od autoryzowanych dealerów, mają rzetelną ocenę techniczną, często dodatkową gwarancję.

Jesteśmy silni siłą naszych partnerów. Współpracujemy z sieciami dealerskimi większości producentów i importerów pojazdów na terenie kraju a także dealerami zagranicznymi. Nasza oferta skierowana jest zarówno, do firm jak i do osób, które nie prowadzą działalności gospodarczej. Wykorzystujemy sieć handlową największej firmy leasingowej w Polsce, która posiada ofertę finansowania usług na zasadzie "wszystko dla wszystkich".

Nie jesteśmy idealni. Chcielibyśmy rozszerzać nasze usługi: rozwijać je i udoskonalać. Zależy nam, aby nasz serwis był jeszcze bardziej elastyczny i dostosowany do Twoich potrzeb. Pierwszorzędną wartością jest dla nas bowiem zadowolenie naszych Klientów.

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje, pomysły, uwagi, sugestie i pytania odnośnie funkcjonowania portalu.
Prosimy o kontakt z naszym Centrum Informacji za pośrednictwem:

e-mail: kontakt@autoefl.pl

Tel : (71) 3 777 444


 • EFL Service S.A.

  Plac Orląt Lwowskich 1
  53-605 Wrocław

  Tel.: +48 71 377 7111
  Tel.: +48 71 377 7222
  e-mail: kontakt@eflservice.pl