kontakt tel. +48 71 377 7111 lub +48 71 377 7222

EFL Service

Struktura firmy

Dział - Zarządzanie i Administracja

Dział Zarządzania i Administracji EFL Service. Realizuje zadania w zakresie administracji wewnątrz Firmy, szeroko pojętego najmu, zarządzania i obsługi technicznej i inwestycyjnej nieruchomości EFL Service .

Dowiedz się więcej


Dział - AutoEFL

Głównym zadaniem jest zarządzanie platformą transakcyjną z serwisem motoryzacyjnym - portal autoefl.pl, naszą misją jest dostarczenie rzetelnej informacji nt. rynku motoryzacji i najlepszych sposobów finansowania wszystkich środków trwałych pochodzących od dostawców krajowych i z EU.

Dowiedz się więcej


Dział - IT

Komunikacja, współpraca, bezpieczeństwo danych i ludzi – podstawy funkcjonowania każdego dzisiejszego przedsiębiorstwa, zarówno małego jak i dużego. Żeby móc sprawnie i bezproblemowo realizować swoje obowiązki, niezbędne jest posiadanie systemów informatycznych

Dowiedz się więcej


Dział - Księgowość

Dział Rachunkowości EFL Service S.A. zajmuje się realizacją zadań wynikających z przepisów podatkowych, prawa bilansowego, prawa pomocy publicznej, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Spółka posiada status zakładu pracy chronionej, co urozmaica listę zagadnień rozstrzyganych w naszej codziennej pracy.

Dowiedz się więcej


Dział - Windykacja

Zadaniem Działu Windykacji EFL Service S.A. jest skuteczne odzyskiwanie należności z tytułu karnie rozwiązanych umów leasingowych, ale także podnoszenie bezpieczeństwa realizacji wszystkich umów leasingowych poprzez budowanie na rynku wizerunku nieuchronności wyegzekwowania postanowień w nich zawartych.

Dowiedz się więcej


 • EFL Service S.A.

  Plac Orląt Lwowskich 1
  53-605 Wrocław

  Tel.: +48 71 377 7111
  Tel.: +48 71 377 7222
  e-mail: kontakt@eflservice.pl